Hakkımızda

Organizatör Serdar Özen tarafından kurulan, 2001 yılından itibaren hızla sektörde yerini bulan Byzens Organizasyon 2020 Pandemi sürecinde radikal bir karar ile isim değişikliği yapılarak kendi adı ile hizmet veremeye devam etmektedir.( Serdar Özen) kuruluşundan bu yana Türkiye’de ve Avrupa’da  beğeniler elde eden Etkinlik Planlama ve Düğün tasarımı ekibi olarak itibarını günden güne artırarak devam ettirmektedir.. Yenilikçi, Vizyoner,Sanatsal Etkinlikler ve Düğünler de gösterdiği detaylı yaklaşım,yerine getirdiği taahhütler ile sadık aile müşteri portföyünü elinde tutmaktadır.

Nasıl Başladı

Babasına ait gıda üretim şirketinde çalışırken , bir müşterisinin ricası ile planladığı organizasyon sonrasında etkinlik planlama şirketi kurmaya karar verdiğinde 20 yaşındaydı. Bugün deneyim ve özveri ile inşaa edilmiş övgü ve ödüllü markasına liderlik yapmaya devam ediyor.

Aile

14 Haziran 1979 İstanbul/ Üsküdar doğumlu Serdar Özen, Fizz ve Caps adında iki evcili ile birlikte İstanbul / Erenköy’de yaşıyor. 2 Erkek 1 kız kardeşi olan Serdar için Ailesi her şey anlamına gelir, Aileyi çok ciddiye alır, Onurlandırır ve Kalbine çok yakın tutar. Aileye olan sevginin bolluğu önemlidir ve her zaman önce gelmektedir.