Hakkımızda

Tarihçe

Byzens 2001 yılından itibaren hızla sektörde yerini bularak, kuruluşundan bu yana Türkiye’de beğeni elde etti. Etkinlik Planlama ve Düğün tasarımı firması olarak itibarı günden güne artarak devam etmektedir. Yenilikçi Etkinlikler de ve Düğünler de gösterdiği detaylı yaklaşım,yerine getirdiği taahhütler ile sadık aile müşteri portföyünü elinde tutmaktadır.

Serdar Özen liderliğinde yetenekli profesyonellerden kurulan ekip, dilek ya da hayal gücünü hayata geçirmek için sizin ile işbirliği yapar. İstanbul merkezli Byzens Türkiye genelinde, gelenek nüanslarına duyarlı, ama aynı zamanda sektöründeki en son teknolojileri ve öncü olanakları uyarlayarak organizasyonlar planlamaya devam etmektedir.

Tecrübelerimizi ve uzmanlığımızı Düğünler ile birlikte Kongre,Lansman,sergi, Açılış etkinliklerinde gösterdiği gibi, Baby Shower,Mezuniyet,Nişan,Yıldönümleri,Kına ve doğum günlerini de dahil ederek tebessümlere vesile olmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin hatta belki Dünya’nın en saygın, yaratıcı ve talebe göre etkinlik planlama firmalarından biri olmak gibi iddialı bir amacımız var. Eşsiz kalite, hizmet, enerji ve stil vermek için bizim organizasyonlarımızın bilinenin dışında hayret ve şaşkınlıkla yaşanması ve izlenmesi için her gün çalışıyoruz.
Biz fikir ve uygulama da kendi içimizde üstün düşünen bir firmayız.. Yenilikçi tasarım felsefemiz hiçbir uygulamayı, etkinliği birbirine benzemez şekilde uygulamak: Etkinlik sahipleri için sosyo kültürel durumlara özel hazırlanmış hayalleri misafirlerinin huzurunda uygulamak, Samimi ama profesyonel odaklı durmak, Tüm taahhütlerimizi bizden beklendiği gibi tüm etik kurallara uygun olarak yerine getirme çabasındayız.
Ben ve iyimser profesyonellerden oluşan ekibim özel günlerinizin özelliğini kalıcı kılmak, anılarınızda bir parça olmak için fırsat kollamaya devam edeceğiz.
Sevgi ve Saygılarımızla ..

Serdar ÖZEN