Neden kış gelini veya damat olmak en iyisidir?

Evet, yaz düğünleri çarpıcı ama dikkate alınması gereken bazı dezavantajları vardır.Özenle hazırlanan gelin saçları sıcaklara kurban gidebilmekte.. Bir kış gelin veya damadı olmak temelde en iyisidir.

  1. Daha Az Stres

Kışın kapalı mekanlarda düğün planlamak , yazın açık mekanda düğün planladıktan sonra, acaba yağmur mu olur , akşam misafirler üşür mü , nem var mı , makyajım akar mı vb gibi rahatsız edici unsurları düşünmek aşırı stres yapan konulardan kurtulmuş olmak demektir.

2. Nem Yok

Hem saçın hem de makyajın sana teşekkür edecek 🙂

3.Daha Fazla Mekan , Tarih ve Daha iyi Fiyatlar ;

Çoğu mekan ve organizasyon hizmet sağlayıcısı yaz aylarından hızlı bir şekilde rezervasyon yapar ve yazın yüksek rakamlar ile hizmet veren mekan ve sağlayıcılar soğuk aylarda daha düşük fiyatlara yardımcı olurlar.Kışın istediğiniz tarihi bulmakta kolay , örneğin 20.02.2020 🙂

4. Ücretsiz hizmetler

Kış aylarında Mekanlar ve organizasyon servis sağlayıcıları avantajlı fiyatlar sağlamak ile birlikte sizlere ücretsiz hizmetler de sağlayacaklardır. Balayı suit iniz bir kral dairesi olabileceği gibi düğün arabası hediyeside almanız mümkün.

5. Ucuz Seyahat ve Konaklama

kış düğünleri konukların seyahat ve konaklama seçenekleri için sezon dışı fiyatlandırmadan yararlanmalarını sağlar.”

6. Düğün Yoğunluğuna Maruz Kalmayacaksınız

Yaz döneminde hemen hemen hergün servis veren sağlayıcılar kışın daha sakindir ve işlerinizi daha hızlı yürütürler. Örneğin ; Yaz döneminde bir aydan önce teslim edilemeyen Düğün albümünüzü kışın 1 haftada teslim alabileceksiniz.

7. Sıra Dışı Dekorlara İlham

Özellikle romantikseniz kışın beyaz ve yeşil çiçek ve dekorasyon tonlarını sizin için bulunmaz nimet. Rustik tarzın renk paletleri ile eşleştirilebileceği mükemmel dönem kış dönemidir.

8. Smokin için en iyi zaman

Yaz aylarında giyilemeyen smokinler kış için idealdir ve elit bir düğün salonu profili düşünüyorsanız smokinler bunun en önemli parçasıdır unutmayın 🙂

9. Terleme riski yok

Düğün sürecinde terlemiş ve tahriş olmuş bir cilt ten daha büyük kabus ne olabilir ? Kışın böyle bir derdiniz olmacak.

10. Çarpıcı Fotoğraflar

Kar lı bir düğün fotoğrafı daha çarpıcı olmaz mıydı ?

CEVAP VER