Türkiye’nin En önemli beş bayan ses sanatçısından biri olan Sevgili Işın ile inanılmaz derecede kısa bir sürede düğün hazırlıklarına başladık. Demet Akalın’ın Işın Karaca ile Tuğrul Odabaş’ın evliliğini Sosyal medya hesabından duyurması ile evlilik tarihleri arasında sadece 10 gün vardı.

10 Günde Işın için neler yaptık?

Sevgili Işın Karaca ve  Yakın arkadaşı Ebru ve Ünlü yapımcı/Menajer Nur Öztürk ile ofisimizde, ayrılmaz üçlü olan , Simit,Ezine peyniri ve çay eşliğinde misafir ettik. Toplantımız beş saat kadar sürdü. Kına ve düğün için olmazsa olmazları belirledik. Bu bir düğün organizasyonu değil evlilik partisi olması konusunda hem fikir olduktan sonra, belirlediğimiz ihtiyaçları hemen hayata geçirmemiz gerektiğinden vakit kaybetmeden tedarik ağımıza tüm siparişlerimizin tasarımlarını ilettik. Türkiye’nin önemli starlarından Işın Karaca’nın düğününü on gün içinde planlayacak olmamızın şaşkınlığının verdiği enerji ile davetli listeleri, Mekanların belirlenmesi, Davetiye, hediyeler, dekorasyon derken aynı gün neredeyse herşeyi planlayarak hayata geçirdik.

Işın Karaca,her ne kadar sosyal medya hesaplarından masa dekoru paylaşmış olsada o masa farklı bir düğünümüzün demosu idi 🙂

Kına ve Düğün’ün davetlilerinden hızlıca alınan LCV ler, Kurulan whatsapp grupları nedeni ile dolan cihaz hafızalarımızda yer açma telaşı ile geçen ikinci günün sonundada derin bir nefes alabildik.

Düğün mekanında katılımcı güvenlik önlemi almamız gerektiğinden Byzens’in uydu santralinden tüm misafirlere Özel Katılımcı Kodu belirleyerek Cep telefonlarına ilettik. Katılım güvenlik kodu olmayan kimseyi salona almayacağımızı garantiledikten sonra, Kına alışverişine ağırlık verdik. Arka planda Işın Karaca ile sürekli iletişimde kalan Byzens marka liderimiz, Sosyal davet planlama uzmanı Serdar Özen, bir günde özel tasarım kına hediyelerini de hazırlattı.Artık Kına gecesi için hiç bir eksik kalmadığından tamamen düğüne konsantre olmuştuk. Bu süreçte yoğun mesai ile tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan tedarikçilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Bundan sonrasını , Kusursuz denilebilecek ve basında çok ses getiren Kına ve Düğün görsellerimizi mutlulukla paylaşarak devam ediyoruz.

Kına gecesi

Düğün organizasyonu

CEVAP VER